Diamant-KulturperlenDamenring
Weißgold 585, 1 Kulturperle, 2 Altschliffdiamanten ca. 0,25 ct, in verwischten Fassungen, 2,5 g øG2
Expert: Christian Wiesinger
20.02.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
Diamant-KulturperlenDamenring
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 20.02.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 11.02. - 20.02.2013 |
Položky z jiných aukcí
- Kleiner Leopard, Modellnummer: 9558, Werkstätte Hagenauer, Wien, ab 1957
- Brillantring zus. ca. 1,10 ct
- Brunhilde Stübinger-Kochauf
- LKW "VW T5 Doka Kastenwagen LR 1,9 TDI DPF (Euro4)",